Οι Yποψήφιοι του συνδυασμού "Αρχή...ζουμε μαζί"

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟI ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΕΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του Χαριλάου
  2. ΖΑΓΚΑΝΙΚΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΑΡΑΪΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΤΖΟΡΝΤΑΝ) του Σπυρίδων
  4. ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
  5. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ του Δημητρίου
  6. ΚΟΥΡΕΛΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Χρήστου
  7. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αλεξάνδρου
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΧΗΛ (ΕΛΙΝΑ) του Νικολάου
  10. ΤΕΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  11. ΤΣΙΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΑΔΑΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Χρήστου
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του Πέτρου
  3. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Μιχαήλ
  4. ΓΚΙΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Αντωνίου
  5. ΓΚΟΥΠΙΔΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ναούμ
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου
  7. ΔΟΥΦΛΙΑ ΑΓΛΑΪΑ του Γεωργίου
  8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  9. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
  10. ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου
  11. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Θεόφιλου
  12. ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου
  13. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  14. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  2. ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Ιωάννη
  3. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ του Μιχαήλ
  4. ΓΚΟΥΝΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  5. ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΛΑ) του Κωνσταντίνου
  6. ΓΚΟΥΡΤΖΙΟΥΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου
  7. ΖΑΡΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γαβριήλ
  8. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
  9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
  10. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Του Αθανασίου
  11. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Αναστασίου
  12. ΚΑΛΤΑΒΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  13. ΚΑΝΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  14. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
  15. ΚΟΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Παναγιώτη
  16. ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρηστάκη
  17. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΥΠΑΤΙΑ του Στεφάνου
  19. ΛΙΑΤΟΥ - ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
  20. ΜΑΔΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  21. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
  22. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαραλάμπους
  23. ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ – ΠΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
  24. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  25. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ
  26. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ - ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Παναγιώτη
  27. ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  28. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  29. ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
  30. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νέστωρ
  31. ΣΗΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κυρίλλου
  32. ΣΗΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αλεξάνδρου
  33. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους
  34. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου
  35. ΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη
  36. ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ
  37. ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του Αστερίου
  38. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ευαγγέλου
  39. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
  2. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Θεοδώρου
  4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
  5. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Ιωσήφ
  6. ΔΙΒΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαζάρου
  7. ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Σταύρου
  8. ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πανανή
  9. ΚΡΟΥΣΟΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Τραϊανού
  10. ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  11. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ευαγγέλου
  12. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του Σταύρου
  13. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  14. ΤΣΙΓΚΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ του Φωτίου

Ακολουθήστε τον Γιάννη

facebook.comflickr.comwww.google.compicasaweb.google.comgoogle.com/calendar

 

 

twitter.comvimeo.comyoutube.comwww.e-politikos.gr feedburner.com

Το πρόγραμμά μας
Το πρόγραμμά μας

Ραδιοφωνικό Σποτ

Eγγραφή στα νέα μέσω email

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner